امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 14 January , 2021
امروز : پنج شنبه, ۲۵ دی , ۱۳۹۹ - 1 جماد ثاني 1442

تنبیه و شکنجه عجیب پدران و مادران در این روزهای کرونایی

عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان طی پیامی در صفحه توییتر خود درباره شکنجه و تنبیه پدر و مادران در این روزهای کرونایی نوشت:  

۲۳ فروردین ۱۳۹۹

شنبه طرح ترافیک در تهران اعمال می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با بیان این که شنبه طرح ترافیک در تهران اعمال می شود، گفت: شنبه ستاد ملی مقابله برای تداوم اجرای طرح ترافیک و یا عدم اجرای آن تصمیم می گیرد.

۲۳ فروردین ۱۳۹۹

استقبال گسترده کاربران شبکه های اجتماعی از کمک مؤمنانه

پس از بیانات مقام معظم رهبری و تأکید ایشان مبنی بر لزوم تشکیل یک رزمایش گسترده برای مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه در ماه مبارک رمضان، سازمان بسیج مستضعفین از آغاز رزمایش بزرگ کمک مؤمنانه خبر داد.

۲۳ فروردین ۱۳۹۹

تلاش مشکوک در بدنه دولت برای برهم زدن آرامش خانواده‌ها در دوران کرونا

بعد از قرنطینه خانگی در شهرهای اروپایی و افزایش خشونت به ‌ویژه علیه زنان، جریانی مشکوک در دولت و بدنه رسانه‌های دولتی و اصلاح‌طلب نیز تلاش دارد وضعیت ایران را مانند کشورهای اروپایی جلوه دهد.

۲۳ فروردین ۱۳۹۹

تشکر وزیر بهداشت از بسیج در راستای اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا/ امیدوارم تا آخر این راه پرفراز و نشیب در کنارمان بمانید

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی نامه‌ای به سردار سلیمانی از کمک‌های سازمان بسیج مستضعفین و زحمات جهادی بسیجیان در اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

۱۶ فروردین ۱۳۹۹

بسته پیشنهادی ۵۰ اقتصاددان خطاب به رئیس‌جمهور برای جلوگیری از چالش اقتصادی ناشی از کرونا

50 نفر از اقتصاددانان و متخصصان مالی در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور یک بسته سیاستی برای انجام اقدامات عاجل در ۳ ماهه اول امسال به منظور جلوگیری از بروز بحران اقتصادی و اجتماعی را پیشنهاد دادند.

۱۶ فروردین ۱۳۹۹

شبکه «شاد» از تعویق اجرا تا ابهامات/ روایت ایجاد شبکه اجتماعی دانش‌آموزان

درباره شبکه اجتماعی دانش‌آموزان، ابهاماتی وجود دارد و بهتر است اکنون که مسؤولان آموزش و پرورش به تعویق اجرای آن رسیده‌اند، درباره این موارد هم فکری کنند؛ به عنوان مثال تکلیف خانواده‌های دارای 2 یا چند دانش‌آموز با یک تلفن همراه، چیست؟

۱۶ فروردین ۱۳۹۹